Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Sohbet'e Bağlan

mIRC İndir

Webten Radyo Dinle

Play Store

NesemSohbet.Com Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Sohbet Odalarında Yaşam

adminweb Ekim 26 2021  Etiket: , , , , , Yorum Yok

Sohbet Odalarında Yaşam

Sohbet Odalarında Yaşam makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sohbet Odalarında Yaşam

Sohbet Odalarında yaşam olur mu? Diyerek soru sorduğunuzun farkındayım. Sohbet Odalarında yaşam olabiliyor evet. Peki nasıl ? Sohbet odalarında bir çok kullanıcı bulunmakla beraber gün içerisinde yaptığımız her şeyden oradaki insanların haberi olabilmektedir. Mesela bugün ne yemek yaptın? Bu gün dışarı çıkmam lazım gelemeyebilirim! Gibi şeyleri arkadaşlarımızla ister istemez paylaşıyoruz.

Tabi ki paylaşıp paylaşmamak size kalan bir şeydir. Bu aslına bakıldığında sohbet sitelerinde bir samimiyet olarak görülmektedir. Ne kadar samimi olursanız farklı insanlar sizinle arkadaşlık kurmak isteyeceklerdir. Chat Odalarında bulunan kullanıcılar genel olarak gruplaşmaktadır. 3-5 kişilik gruplar bulunmakta ve herkes birbirini tutmaktadır. Sizlerde kendi çevrenizi oluşturabilirsiniz.

Sohbet Odalarında yaşam

Sohbet Odalarında Yaşam, Sohbet Odaları, Chat Odaları, Sohbet Sunucuları, Chat Siteleri, Mobil Sohbet,

Grup Sohbet Odalarında Nasıl Sohbet Edilir?

Yukarı kısımda sizlere bahsettiğimiz gruplaşmalar kötü amaç taşımamaktadır. Mesela sohbet kanalında herkesle iyi geçinemeyebilirsiniz. Dolayısı ile kafanıza yatan kişiler sizin için daha çok önem taşıyabilir. Bay bayan ayırt etmiyorsanız sohbet kanallarında size yakın insanları çevrenizde görebilirsiniz. Farklı bir sohbet sitesine giriyorsanız bile tek bir davetinizle oraya gelen kişiler genel olarak gerçek arkadaşlarınızdır. Bunu unutmamalısınız.

Bir de Muhabbet ettiğiniz insanların sahte olanları vardır. Yüzünüze gülerek arkanızdan iş çeviren tipler… Bunlardan genel olarak uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Bir önceki makalemiz olan Sohbet Grupları makalesi ele alınmıştır. Hoş Sohbetler dileriz.

sohbete baglan

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Neşem Chat Sohbet Odaları

Neşem Chat Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Neşem Chat Sohbet Odaları Merhaba diyerek başlamak istiyorum Nesemsohbet ailesi. Biz de yeni katıldık aranıza ve kusursuz olmak için kendimizin de saygı duyması gerektiğini biliyoruz. Bir yüreği incitmek, bir kalbi yürekten üzmek kişinin duygularına özen göstermemiz gereken üzücü şeylerden kaçınmalıyız. Eğer birini üzmemek, kırmamak adına sessiz kalmak […]

Webten Sohbet Odaları

Webten Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Webten Sohbet Odaları Selam arkadaşlar. Sohbet sevenler için ideal bir buluşma noktası burası. İnsanlar genellikle internetin kötü yanlarını kullandıkları için sanal ortamda sohbetin olumsuz veya kötü bir fikir olduğunu düşünüyorlar. Oysaki gerçekte durum böyle değil. İnsanlar her yerde insandır; doğru karakterde bireylerle sohbet etmenin keyfini herkes bilir. Sohbet […]

İnternetten Sohbet Odaları

İnternetten Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. İnternetten Sohbet Odaları Selam sohbet arkadaşlarım, Nesemsohbet’e hoş geldiniz! Bizler de her insan gibi günlük yaşamımızda yaşadığımız maceraları, eski arkadaşlarımızı, geçmişteki olayları ve güzel, mutlu ya da hüzünlü anıları anlatmayı severiz. Eski sevgililerimizden bahsetmek, askerlik anılarımızı paylaşmak, sohbet sitelerindeki komik anılarımızı ve mizahi chat arkadaşlıklarımızı hatırlamak hiçbir zaman […]


NesemSohbet.Com Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet