Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Sohbet'e Bağlan

mIRC İndir

Webten Radyo Dinle

Play Store

NesemSohbet.Com Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Sohbet Odalarında Yaşam

adminweb Ekim 26 2021  Etiket: , , , , , Yorum Yok

Sohbet Odalarında Yaşam

Sohbet Odalarında Yaşam makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sohbet Odalarında Yaşam

Sohbet Odalarında yaşam olur mu? Diyerek soru sorduğunuzun farkındayım. Sohbet Odalarında yaşam olabiliyor evet. Peki nasıl ? Sohbet odalarında bir çok kullanıcı bulunmakla beraber gün içerisinde yaptığımız her şeyden oradaki insanların haberi olabilmektedir. Mesela bugün ne yemek yaptın? Bu gün dışarı çıkmam lazım gelemeyebilirim! Gibi şeyleri arkadaşlarımızla ister istemez paylaşıyoruz.

Tabi ki paylaşıp paylaşmamak size kalan bir şeydir. Bu aslına bakıldığında sohbet sitelerinde bir samimiyet olarak görülmektedir. Ne kadar samimi olursanız farklı insanlar sizinle arkadaşlık kurmak isteyeceklerdir. Chat Odalarında bulunan kullanıcılar genel olarak gruplaşmaktadır. 3-5 kişilik gruplar bulunmakta ve herkes birbirini tutmaktadır. Sizlerde kendi çevrenizi oluşturabilirsiniz.

Sohbet Odalarında yaşam

Sohbet Odalarında Yaşam, Sohbet Odaları, Chat Odaları, Sohbet Sunucuları, Chat Siteleri, Mobil Sohbet,

Grup Sohbet Odalarında Nasıl Sohbet Edilir?

Yukarı kısımda sizlere bahsettiğimiz gruplaşmalar kötü amaç taşımamaktadır. Mesela sohbet kanalında herkesle iyi geçinemeyebilirsiniz. Dolayısı ile kafanıza yatan kişiler sizin için daha çok önem taşıyabilir. Bay bayan ayırt etmiyorsanız sohbet kanallarında size yakın insanları çevrenizde görebilirsiniz. Farklı bir sohbet sitesine giriyorsanız bile tek bir davetinizle oraya gelen kişiler genel olarak gerçek arkadaşlarınızdır. Bunu unutmamalısınız.

Bir de Muhabbet ettiğiniz insanların sahte olanları vardır. Yüzünüze gülerek arkanızdan iş çeviren tipler… Bunlardan genel olarak uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Bir önceki makalemiz olan Sohbet Grupları makalesi ele alınmıştır. Hoş Sohbetler dileriz.

sohbete baglan

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Sanal Sohbet Platformu

Sanal Sohbet Platformu Sanal sohbet platformları sonuçta bir kitle iletişim aracıdır bilgi ve donanım paylaşılacak en ideal yerlerden biridir hızlı >>>

No Resim

Yeni Nesil Sohbet

Yeni Nesil Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Yeni Nesil Sohbet Bedava sohbet Nesemde diyer sohbetler gibi internette vakit geçirdiğiniz zamanlarda >>>

No Resim

Neşem Sohbet ile İkinci Yıl

Neşem Sohbet İle İkinci Yıl makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Neşem Sohbet ile İkinci Yıl  Neşem sohbet bedava Chat sohbetimiz 2 >>>


NesemSohbet.Com Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet