Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Sohbet'e Bağlan

mIRC İndir

Webten Radyo Dinle

Play Store

NesemSohbet.Com Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Neşem Chat Sohbet Odaları

adminweb Mayıs 15 2024  Etiket: , , , , , Yorum Yok

Neşem Chat Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Neşem Chat Sohbet Odaları

Merhaba diyerek başlamak istiyorum Nesemsohbet ailesi. Biz de yeni katıldık aranıza ve kusursuz olmak için kendimizin de saygı duyması gerektiğini biliyoruz. Bir yüreği incitmek, bir kalbi yürekten üzmek kişinin duygularına özen göstermemiz gereken üzücü şeylerden kaçınmalıyız. Eğer birini üzmemek, kırmamak adına sessiz kalmak daha iyiyse, sohbet etmekten kaçınmak ve susmayı tercih etmek en doğru yoldur.

Değerli arkadaşlar, sizi candan seven, yürekten değer veren dost ve sohbet arkadaşınız olan yeni gelenlere kendiniz gibi davranmanızı diliyoruz. İyi günler içerisinde saygıyla kalmanızı tavsiye ederiz. Hayat bir nefes ile alıp vermeye değer baktığımız bu dünyada, Nesemsohbet.Net ve Nesemsohbet.com ortamında seviyeli, sakin ve olgun görüşlü olmanızı dileriz. Hepimiz emek veriyoruz, küçük de olsa bir aile olmaya dikkat edelim. Okuyup dinleyen arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Sohbetimiz seviyeli ve kaliteli bir şekilde hizmet sunan değerli kullanıcılarımız, sizleri bir konuda uyarmak adına: sitemizde kişilerin birbirleri ile sosyal medya hesaplarını, telefon numaralarını, mail ve diğer iletişim adreslerini paylaşması kesinlikle yasaktır. Hakaret, küçük düşürücü, küfür ve argo içerikli sözler ve konuşmalar yasaktır. Nesemsohbet odası prensiplerine aykırı gereksiz sözler yasaktır. Her sohbet sitesi sahipleri istemez huzursuz olmak, sohbetimiz üzerinde herhangi bir üyelik olmadan rahatlıkla sohbet edebilirsiniz. Ancak sürekli sitemizde bulunan bir bireyseniz kullandığınız rumuzun başkası tarafından alınmaması için veya kötüye kullanılmaması için nickinizi değiştirebilirsiniz. Bu konuda dilerseniz bilmediğiniz konuda #help ya da #operhelp odalarından gerekli komut yardımını alabilirsiniz.

Sohbet odaları içerisinde sergilediğiniz tüm davranışlardan unutmayın ki kendiniz sorumlusunuz. Site içerisinde gösterdiğiniz hatalı davranışlardan yine kendiniz sorumlu tutulursunuz. Sizin sergilediğiniz davranışlardan bireyler sorumlu değildir. Kurallara aykırı davranışlar sergilediğiniz takdirde sohbet odası yöneticileri tarafından uyarı alabilir, geçici bir süre susturulabilir veya kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsiniz. Karşılıklı anlamak umarım güzel olur. Haydi gelin Nesemsohete!

Sohbet Odaları

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

Neşem Chat Sohbet Odaları

Neşem Chat Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Neşem Chat Sohbet Odaları Merhaba diyerek başlamak istiyorum Nesemsohbet ailesi. Biz de yeni katıldık aranıza ve kusursuz olmak için kendimizin de saygı duyması gerektiğini biliyoruz. Bir yüreği incitmek, bir kalbi yürekten üzmek kişinin duygularına özen göstermemiz gereken üzücü şeylerden kaçınmalıyız. Eğer birini üzmemek, kırmamak adına sessiz kalmak […]

Webten Sohbet Odaları

Webten Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Webten Sohbet Odaları Selam arkadaşlar. Sohbet sevenler için ideal bir buluşma noktası burası. İnsanlar genellikle internetin kötü yanlarını kullandıkları için sanal ortamda sohbetin olumsuz veya kötü bir fikir olduğunu düşünüyorlar. Oysaki gerçekte durum böyle değil. İnsanlar her yerde insandır; doğru karakterde bireylerle sohbet etmenin keyfini herkes bilir. Sohbet […]

İnternetten Sohbet Odaları

İnternetten Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. İnternetten Sohbet Odaları Selam sohbet arkadaşlarım, Nesemsohbet’e hoş geldiniz! Bizler de her insan gibi günlük yaşamımızda yaşadığımız maceraları, eski arkadaşlarımızı, geçmişteki olayları ve güzel, mutlu ya da hüzünlü anıları anlatmayı severiz. Eski sevgililerimizden bahsetmek, askerlik anılarımızı paylaşmak, sohbet sitelerindeki komik anılarımızı ve mizahi chat arkadaşlıklarımızı hatırlamak hiçbir zaman […]


NesemSohbet.Com Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet