Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Sohbet'e Bağlan

mIRC İndir

Webten Radyo Dinle

Play Store

NesemSohbet.Com Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


İnternetten Sohbet Odaları

adminweb Mayıs 13 2024  Etiket: , , , , Yorum Yok

İnternetten Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

İnternetten Sohbet Odaları

Selam sohbet arkadaşlarım, Nesemsohbet’e hoş geldiniz! Bizler de her insan gibi günlük yaşamımızda yaşadığımız maceraları, eski arkadaşlarımızı, geçmişteki olayları ve güzel, mutlu ya da hüzünlü anıları anlatmayı severiz. Eski sevgililerimizden bahsetmek, askerlik anılarımızı paylaşmak, sohbet sitelerindeki komik anılarımızı ve mizahi chat arkadaşlıklarımızı hatırlamak hiçbir zaman unutulmaz.

Gündelik konuşmalarımızda geçmişe dair anılarımızı paylaşır, eskileri yâd ederiz. Eskiyi yâd edenlerin sohbet sitesi olan Nesemsohbet’te, artık birçok konuda insanlarla muhabbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. İletişim kurmanın bu kadar kolay olduğu bir ortamda, biz Nesemsohbet ailesi olarak sizlerle birlikteyiz.

Bir zamanlar gündemde olan büyük sohbetler vardı. Bizim nesil, gecelerimizi gündüz eden, sabahladığımız zamanlar geçirdik. İnternette chat kavramıyla tanıştığımız zamanlarda Messenger gibi uygulamalarla saatlerce hoş vakit geçirirdik. Toplu sohbetlerde dönen geyik muhabbetleri, şarkılarla mesajlaşmalar… Kimi zaman “cnm bnm webcam bozuk” derken aslında görüntülü konuşmalardan sıyrılan bir neslin uğrak yeri olan MSN. Kendimizi ekleyip listede nasıl göründüğümüzü merak ederdik. Kim bakmazsa bizden değildi! Konuşulan kişiye titreşim göndererek eğlenceli vakit geçirirdik, ardından gelen bir güncellemeyle herkes sevinçle dolardı.

Şimdilerde en çok özlenen nostaljilerden biri olan MSN bitti, Facebook Messenger’la yer değiştirdik. İlerledikçe eskiyi özlemiyor muyuz? Eskiden sohbet sitelerinde saygı ve değer vardı, şimdi her şey sanal dünyadan ibaret.

Nesemsohbet olarak buradayız, geçmişi yâd edenlerin buluşma noktası. Sohbet etmek isteyen herkesi bekliyoruz!

Sohbet Odaları

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

Neşem Chat Sohbet Odaları

Neşem Chat Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Neşem Chat Sohbet Odaları Merhaba diyerek başlamak istiyorum Nesemsohbet ailesi. Biz de yeni katıldık aranıza ve kusursuz olmak için kendimizin de saygı duyması gerektiğini biliyoruz. Bir yüreği incitmek, bir kalbi yürekten üzmek kişinin duygularına özen göstermemiz gereken üzücü şeylerden kaçınmalıyız. Eğer birini üzmemek, kırmamak adına sessiz kalmak […]

Webten Sohbet Odaları

Webten Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Webten Sohbet Odaları Selam arkadaşlar. Sohbet sevenler için ideal bir buluşma noktası burası. İnsanlar genellikle internetin kötü yanlarını kullandıkları için sanal ortamda sohbetin olumsuz veya kötü bir fikir olduğunu düşünüyorlar. Oysaki gerçekte durum böyle değil. İnsanlar her yerde insandır; doğru karakterde bireylerle sohbet etmenin keyfini herkes bilir. Sohbet […]

İnternetten Sohbet Odaları

İnternetten Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. İnternetten Sohbet Odaları Selam sohbet arkadaşlarım, Nesemsohbet’e hoş geldiniz! Bizler de her insan gibi günlük yaşamımızda yaşadığımız maceraları, eski arkadaşlarımızı, geçmişteki olayları ve güzel, mutlu ya da hüzünlü anıları anlatmayı severiz. Eski sevgililerimizden bahsetmek, askerlik anılarımızı paylaşmak, sohbet sitelerindeki komik anılarımızı ve mizahi chat arkadaşlıklarımızı hatırlamak hiçbir zaman […]


NesemSohbet.Com Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet