Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

ZSohbet ile Bağlan

Diğer Sürümlerle Bağlan

mIRC İndir

Webten Radyo Dinle

Play Store

NesemSohbet.Com Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Ben Bir Chat Bağımlısıyım

adminweb Ekim 22 2021  Etiket: , , , , Yorum Yok

Ben Bir Chat Bağımlısıyım

Ben Bir Chat Bağımlısıyım makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Ben Bir Chat Bağımlısıyım

Sabah gözümü açtığım anda gelirim chat sayfalarına. Başka işim olsa uyanmam ama chat olduğunda uyku gereksiz bir aktivitedir benim için. Çoğu zaman pc başında karşılarım sabahı. Yazmasam da sadece ekrana bakmak bile yeterlidir. Bağlantım gittiğinde internete erişemediğimde derin bir boşluğa düşerim.
Yaptığım işe konsantre olamam. Müziğim klavye tıkırtısıdır. İşime, aileme, reel arkadaşlarıma ayırdığım vakitten çalarım chat yapabilmek için.

Gerekirse yemek bile yemem. Ekranda akıp giden yazıların müptelasıyım ben. Kimseye açmadığım benliğimi açarım burdaki insanlara. En yakın arkadaşlarımın bilmediklerini ailemden sakladıklarımı hiç gizlilik duymadan yansıtırım. Bilirim ki yargılamazlar, bilirim ki onlarda ben gibi. Sosyal hayatımı çoğu zaman askıya alırım. Bir muhabbete yetişebilmek için iptal ederim çoğu rendevuyu. Meraktır işin aslı. Ben yokken neler yazarlar ne konuşurlar merakı.

ben bir chat bagimlisiyim

Ben Bir Chat Bağımlısıyım, Chat Odaları, Sohbet Sitesi, Chat Sohbet Kanalları, Chat Bağımlılığı,

Sohbet Odaları

Belki hiç bişey yoktur konuşulacak ama dediğim gibi ekrana bakmakta yeterlidir benim gibi bağımlılar için. Çocuklaşırım ben chat aleminde. Doya doya gülemediğim zamanların acısını çıkarırım. Kim ne der demeden sessiz kahkahalar atarım. Sevdalanırım. Bir nicki görmek için ekran karşısında günler harcarım. Bir kelimeye gönül bağlar. bir kelimeye umutlanırım. Siyah beyaz olsa da yazılar gökkuşağı olur o zamanlar.

Kimi zaman siyasetçi olurum kimi zaman tarihçi. Bilgilerimi tazelerim. Bilmediklerimi öğrenirim. Boş boş baktığımı düşünen insanlar yanılırlar. Ben bir chat sayfasından çok şey öğrenebilirim. Dostlar edinirim. Yıllar sürecek arkadaşlıklar kurarım. Sır veririm sır saklarım. Önemsiz gibi görünse de bizim için büyük yalnızlığımızın küçük ışığıdır buralar. Toplumda kabul görmeyen davranışların hüküm sürdüğü yerlerdir. Kimse yargılamaz beni. İşim ne olursa olsun, yaşım ne olursa olsun, cinsiyetim ne olursa olsun. Ben bir chat bağımlısıyım. İlacı bulunamadı. Tedavisi yok!

sohbete baglan

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Neşem Sohbet Odaları

Bedava Neşem Sohbet Odaları Neşem Sohbet sitelerimizi kullanan kişiler için yeni açılan sohbet odalarımızı tanımak ve dünyanın her yerinden bağlantı >>>

No Resim

Canlı Sohbetin Tek Adresi

Canlı Sohbetin Tek Adresi Sohbet etmek isteyen herkes, canlı sohbetin tek adresi olan www.nesemsohbet.com sohbet odalarını gönül rahatlığı ile kullanabilir. >>>

No Resim

İl İl Sohbet Sitesi

İl İl Sohbet Sitesi İl İl Sohbet Sitesinin tüm dünyaya hitap ettiğini daha önceki makalelerimizde siz kullanıcılarımıza sunmuştuk. İl il >>>


NesemSohbet.Com Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet