Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Sohbet'e Bağlan

mIRC İndir

Webten Radyo Dinle

Play Store

NesemSohbet.Com Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Ben Bir Chat Bağımlısıyım

adminweb Ekim 22 2021  Etiket: , , , , Yorum Yok

Ben Bir Chat Bağımlısıyım

Ben Bir Chat Bağımlısıyım makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Ben Bir Chat Bağımlısıyım

Sabah gözümü açtığım anda gelirim chat sayfalarına. Başka işim olsa uyanmam ama chat olduğunda uyku gereksiz bir aktivitedir benim için. Çoğu zaman pc başında karşılarım sabahı. Yazmasam da sadece ekrana bakmak bile yeterlidir. Bağlantım gittiğinde internete erişemediğimde derin bir boşluğa düşerim.
Yaptığım işe konsantre olamam. Müziğim klavye tıkırtısıdır. İşime, aileme, reel arkadaşlarıma ayırdığım vakitten çalarım chat yapabilmek için.

Gerekirse yemek bile yemem. Ekranda akıp giden yazıların müptelasıyım ben. Kimseye açmadığım benliğimi açarım burdaki insanlara. En yakın arkadaşlarımın bilmediklerini ailemden sakladıklarımı hiç gizlilik duymadan yansıtırım. Bilirim ki yargılamazlar, bilirim ki onlarda ben gibi. Sosyal hayatımı çoğu zaman askıya alırım. Bir muhabbete yetişebilmek için iptal ederim çoğu rendevuyu. Meraktır işin aslı. Ben yokken neler yazarlar ne konuşurlar merakı.

ben bir chat bagimlisiyim

Ben Bir Chat Bağımlısıyım, Chat Odaları, Sohbet Sitesi, Chat Sohbet Kanalları, Chat Bağımlılığı,

Sohbet Odaları

Belki hiç bişey yoktur konuşulacak ama dediğim gibi ekrana bakmakta yeterlidir benim gibi bağımlılar için. Çocuklaşırım ben chat aleminde. Doya doya gülemediğim zamanların acısını çıkarırım. Kim ne der demeden sessiz kahkahalar atarım. Sevdalanırım. Bir nicki görmek için ekran karşısında günler harcarım. Bir kelimeye gönül bağlar. bir kelimeye umutlanırım. Siyah beyaz olsa da yazılar gökkuşağı olur o zamanlar.

Kimi zaman siyasetçi olurum kimi zaman tarihçi. Bilgilerimi tazelerim. Bilmediklerimi öğrenirim. Boş boş baktığımı düşünen insanlar yanılırlar. Ben bir chat sayfasından çok şey öğrenebilirim. Dostlar edinirim. Yıllar sürecek arkadaşlıklar kurarım. Sır veririm sır saklarım. Önemsiz gibi görünse de bizim için büyük yalnızlığımızın küçük ışığıdır buralar. Toplumda kabul görmeyen davranışların hüküm sürdüğü yerlerdir. Kimse yargılamaz beni. İşim ne olursa olsun, yaşım ne olursa olsun, cinsiyetim ne olursa olsun. Ben bir chat bağımlısıyım. İlacı bulunamadı. Tedavisi yok!

sohbete baglan

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Neşem Chat Sohbet Odaları

Neşem Chat Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Neşem Chat Sohbet Odaları Merhaba diyerek başlamak istiyorum Nesemsohbet ailesi. Biz de yeni katıldık aranıza ve kusursuz olmak için kendimizin de saygı duyması gerektiğini biliyoruz. Bir yüreği incitmek, bir kalbi yürekten üzmek kişinin duygularına özen göstermemiz gereken üzücü şeylerden kaçınmalıyız. Eğer birini üzmemek, kırmamak adına sessiz kalmak […]

Webten Sohbet Odaları

Webten Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Webten Sohbet Odaları Selam arkadaşlar. Sohbet sevenler için ideal bir buluşma noktası burası. İnsanlar genellikle internetin kötü yanlarını kullandıkları için sanal ortamda sohbetin olumsuz veya kötü bir fikir olduğunu düşünüyorlar. Oysaki gerçekte durum böyle değil. İnsanlar her yerde insandır; doğru karakterde bireylerle sohbet etmenin keyfini herkes bilir. Sohbet […]

İnternetten Sohbet Odaları

İnternetten Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. İnternetten Sohbet Odaları Selam sohbet arkadaşlarım, Nesemsohbet’e hoş geldiniz! Bizler de her insan gibi günlük yaşamımızda yaşadığımız maceraları, eski arkadaşlarımızı, geçmişteki olayları ve güzel, mutlu ya da hüzünlü anıları anlatmayı severiz. Eski sevgililerimizden bahsetmek, askerlik anılarımızı paylaşmak, sohbet sitelerindeki komik anılarımızı ve mizahi chat arkadaşlıklarımızı hatırlamak hiçbir zaman […]


NesemSohbet.Com Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet